За ніч проти 25 червня дрони Сил безпілотних систем уразили 38 цілей на тимчасово окупованому півострові. Серед них – три берегові радіолокаційні станції, об'єкти енергетики, паливні склади та логістика російських військ.
Як передає "Хвиля", про підсумки нічної роботи розповів командувач СБС Роберт "Мадяр" Бровді у соцмережах.
"ППОпад та очищення Криму від хробаків", – так Бровді описав серію ударів. За його словами, дрони відпрацювали на оперативній глибині в тилу противника.
Під удар потрапили три радари – "МР-231" біля Мирного та дві станції "Нева-Б" у Морському й Заозерному. Безпілотники також вразили Таврійську ТЕС у Сімферополі та дві великі електропідстанції – у Севастополі та Сімферополі.
У списку цілей – нафтобаза в Джанкої, дві газові компресорні станції біля Журавлівки та Ключів, а також зенітна установка ЗУ-23-2. Роботу вели підрозділи "Птахи Мадяра", "К-2", "Nemesis" та інші частини СБС.
Стежити за результатами ударів Бровді запропонував на онлайн-табло СБС "ПІДРАХУЙКА".















































