росія знову атакувала залізницю – у Запоріжжі та на Сумщині, била по локомотивах, загинув залізничник, повідомив у четвер голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський у соцмережах, пише УНН.
Сьогодні ворог продовжив прицільно бити по локомотивах УЗ. Два удари в Запоріжжі та один на Сумщині. Завчасно вдалось евакуювати дві бригади, ніхто з них не постраждав, а третій приліт у Запоріжжі став трагедією – машиніст встигнув перейти в безпеку, а помічника машиніста, який перебував у задній кабіні, врятувати не вдалося
– написав голова правління УЗ Перцовський.
З його слів, "усі деталі опрацьовуються".
росія атакувала АЗС у низці областей, є постраждалі25.06.26, 09:34 • 3064 перегляди


















































