Колишній уповноваженій з публічних закупівель одного з управлінь освіти на Львівщині повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем під час закупівлі палива для закладів освіти.
Про це інформує Львівська обласна прокуратура.
За версією слідства, 30-річна посадовиця, яка відповідала за проведення тендерних процедур, належним чином не проаналізувала ринкових цін і не перевірила пропозиції потенційних постачальників.
Упродовж 2022-2023 років вона уклала низку договорів із трьома приватними підприємцями на постачання дров для шкіл, ліцеїв, гімназій і дитячих садків Стрийської громади. Правоохоронці встановили, що вартість деревини за цими угодами перевищувала середньоринкові показники у 1,6-2,2 разу та не мала належного документального обґрунтування.
Загалом для десяти освітніх закладів району було закуплено понад 3 тисячі кубометрів дров. За даними слідства, переплата за кубометр становила від 780 до 1 600 гривень залежно від умов договору.
Унаслідок таких дій місцевий бюджет зазнав збитків на суму майже 4 мільйони гривень.
Експосадовиці інкримінують зловживання службовим становищем в інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки для громадських інтересів (ч. 2 ст. 364 КК України).
Досудове розслідування проводять слідчі Стрийського районного управління поліції за оперативного супроводу Управління СБУ у Львівській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Leopolis.news


















































