Прокурори Стрийської окружної прокуратури довели в суді вину 23-річного чоловіка, який збував наркотики та зберігав боєприпаси.
Про це повідомив відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.
Суд призначив йому покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.
Прокурори довели, що житель Нового Роздолу протягом 2025 – 2026 років займався збутом канабісу. «Травичку» він продавав через поштові відправлення. Зокрема, надіслав пакунок з канабісом у Львівську установу виконання покарань (№19), замаскувавши наркотик у кульковому антиперспіранті. У такий спосіб намагався передати знайомому в’язневі майже 10 г канабісу. Однак Проте заборонену речовину адресат не отримав, оскільки її вилучили працівники виправної установи.
Окрім цього, засуджений відправив пакунок з майже 60 г канабісу ще одному «замовнику» у Львів. Цього разу товар був запакований у звичайну картонну коробку.
Окрім збуту забороненої речовини, чоловік також незаконно зберігав боєприпаси. Під час обшуків у його помешканні виявили набої до автоматичної зброї різних моделей.
Засудженого звинуватили у придбанні та зберіганні бойових припасів без передбаченого законом дозволу і незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичних засобів, у тому числі в місця позбавлення волі (ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 307 КК України).
Вирок суду набуде законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.
Leopolis.news























































