Сьогодні, 22 червня, Повітряні Сили ЗСУ вдарили по воронезькому заводу, який виготовляє компоненти для російських ракет. Для удару використали високоточні крилаті ракети повітряного базування.
Як передає "Хвиля", про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
У Генштабі назвали підприємство критично важливим елементом російського ВПК. Воно постачає електронну компонентну базу для ракетного озброєння та систем ППО. Це транзисторні збірки й матриці для крилатих ракет Х-101 і напівпровідникові матриці для бортових обчислювальних машин "Заря-61М", якими оснащені ракети 9М727 комплексу Іскандер-К. Завод також робить діоди та транзисторні збірки для бойових машин ЗРГК Панцир-С1.
Продукцію заводу росіяни використовують для виробництва високоточної зброї, якою б'ють по українських містах і вбивають цивільних.
"Знищення потужностей об'єкта значно погіршить здатність Росії виробляти нові ракети", – йдеться у заяві Генштабу.
Удар по Воронежу став частиною ширшої хвилі атак. 21 червня та в ніч на 22 червня Сили оборони уразили центр космічного зв'язку "Дубна" у Московській області, де після цього спостерігали масштабне задимлення. У Генштабі пообіцяли й надалі системно знижувати воєнні спроможності РФ.















































