Україна повернула з російського полону 160 військових. Усі вони перебували в неволі ще з 2022 року.
Про це у соцмережах повідомив президент Володимир Зеленський, передає "Хвиля".
"Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових", – написав Зеленський.
За словами президента, серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони боронили Україну в Маріуполі та на "Азовсталі", а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Зеленський подякував усім, хто працює над поверненням людей, та підрозділам на передовій, які поповнюють обмінний фонд. Він наголосив, що держава пам'ятає про кожного, хто досі залишається в полоні.
"Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх маємо повернути – і військових, і цивільних", – підсумував президент.











































