У межах чергового обміну військовополоненими в Україну повернулися 160 захисників, які перебували в російській неволі з 2022 року. Серед звільнених – п’ятеро військовослужбовців зі Львівської області.
Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
Серед визволених – Леонід Калініч із села Терло Хирівської громади Самбірського району. З травня 2022 року рідні не мали від нього жодної звістки. Понад чотири роки вони чекали на його повернення.
Також додому повертається Петро Мавко зі Шептицького. Військовослужбовець служив навідником кулеметного взводу роти вогневої підтримки. У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у російський полон.
За словами очільника Львівщини, загалом серед звільнених військовополонених – п’ятеро жителів області.
«Дякую вам за мужність і захист України. Вашому поверненню радіє вся Львівщина. Міцного здоров’я, сили й якнайшвидшого відновлення», – зазначив Максим Козицький.
Leopolis.news










































