Самбір, в якому народився знаменитий Лесь Курбас, з ініціативи аматорського театру «Відродження», що діє при міському Центрі позашкільної освіти, уперше за свою велику історію став майданчиком для консультацій з підготовки до вступу в Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.
Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.
У приміщенні закладу позашкільної освіти відбулися тематичні консультації. Їх з молоддю із Самбора, Львова, Дрогобича, Борислава, Трускавця та Києва проводили народні та заслужені артисти України, викладачі університету Анатолій Гнатюк, Сергій Калантай та Катерина Свириденко.
Перед майстрами театру і кіно майбутні абітурієнти виконували підготовлені твори – байки, вірші, прозу, монологи, пісні та танцювальні номери. Столичні гості звертали увагу не лише на пам’ять чи артистизм, а й на голос, дикцію, пластику, вміння триматися на сцені та розкривати власну індивідуальність, а й давали професійну оцінку та поради.

Зазначалося, що для когось ці консультації стали підтвердженням того, що він уже готовий до вступу, а для когось – можливістю побачити, над чим ще варто попрацювати.













































