У Львові тривають додаткові перевірки роботи систем кондиціонування у громадському транспорті. Сьогодні, 22 червня, працівники управління транспорту перевірили роботу кондиціонерів у 65 автобусах, які курсували на 15 маршрутах.
Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.
Перевірили автобуси на таких маршрутах: №11, 14, 20, 21, 23, 32, 34, 37, 41, 43, 48, 51, 53, 80 та 84.
Несправні системи кондиціонування виявили у 12 автобусах на маршрутах № 14, 21, 34, 37, 41, 51 та 84. Ще 10 транспортних засобів не обладнані кондиціонерами, оскільки їх встановлення не передбачене заводом-виробником.
Найбільше порушень зафіксували на маршруті № 34 – чотири несправні кондиціонери, і на маршруті №14, де несправними виявилися кондиціонери у трьох автобусах.
За підсумками перевірки перевізники ПАТ «Львівське АТП-14630», ТзОВ «Міра і К», ТзОВ «Фіакр-Львів», ЛК АТП-1, ТОВ «Успіх-БМ» заплатять штраф – 1700 гривень за порушення умов договорів на перевезення пасажирів.
Водночас в управлінні транспорту зазначають, що не весь громадський транспорт міста конструктивно обладнаний системами охолодження. На сьогодні з понад 500 міських автобусів кондиціонери мають понад 180 одиниць. Схожа ситуація і в електротранспорті: загалом у місті щоденно на маршрути виїжджають 134 трамваї та тролейбуси, з них обладнані кондиціонерами понад 60 одиниць. У громадському транспорті міста взялися наклеювати інформаційні наліпки про відсутність кондиціонера. Такі позначки вже є на більшості одиниць міського електротранспорту й на частині автобусів.
У міській раді закликають пасажирів повідомляти про випадки, коли в автобусах не працюють кондиціонери або не відчиняються вікна чи люки в транспорті, де системи охолодження відсутні. Звернення можна залишати на Гарячій лінії міста за номером 15−80. При цьому варто вказати номер маршруту й державний або бортовий номер транспортного засобу.
Leopolis.news























































